Wykrywacz kłamstw
Realizacja
Opis Spektaklu

Prawa autorskie Autora do w/w sztuki reprezentuje
w Polsce Agencja ADiT.

Autor:
Wasilij Sigariew

Tytuł oryginalny:
Детектор лжи

Reżyseria:
Dominik Nowak

Tłumaczenie:
Agnieszka Lubomira Piotrowska

Scenografia i kostiumy:
Barbara Guzik

Muzyka:
Tomasz Giczewski

Obsada:
Bożena Borek,
Igor Chmielnik,
Krzysztof Kluzik

Zdjęcia:
Piotr Stępień

Bilety

Normalny: 55 zł
Ulgowy: 50 zł
Grupowy: 45 zł

„Wykrywacz kłamstw” to przewrotna komedia małżeńska, w której okazuje się, że zarówno kłamstwo, jak i chęć odkrycia prawdy mogą prowadzić do zguby. W szarym, poradzieckim mieszkaniu żyje małżeństwo w średnio zaawansowanym wieku – notorycznie przepijający wszystkie pieniądze Borys oraz histeryczna Nadia. Wszystko się zmienia, kiedy do akcji wkracza Hipnotyzer mający dowiedzieć się, gdzie gospodarz domu ukrył pieniądze. Brawurowe zwroty akcji i wybuchowa mieszanka temperamentów doprowadzają do zabawnej konkluzji, że być może warto jednak czasami budować życie na fundamencie iluzji… Sztuka Wasilija Sigariewa jest świetną pozycją repertuarową dla widzów, którzy cenią absurdalny humor, dynamikę i językową ekspresję. „Wykrywacz kłamstw” to klasyczna komedia, rozrywka na najwyższym poziomie.

 

YouTube video

Premiera 25 maja 2019 r. Czas trwania spektaklu 1 godz. 25 min. (bez przerwy)

Recenzje

„Super spektakl, przewrotny, pełen humoru. Pokazuje grzeszki i problemy małżeńskie korzystając z hipnozy. Doskonała gra aktorska, świetna oprawa muzyczna. Ten spektakl trzeba koniecznie zobaczyć!”

Anna
kupbilecik.pl

Recenzje

„Warto obejrzeć tę sztukę. Mistrzowska gra aktorska i… morał. Jaki? Trzeba pójść, aby się przekonać… :-)”

Rafał
kupbilecik.pl

Recenzje

„Zabawne, ale z domieszką goryczy: o ludzkiej potrzebie kreowania się na lepszych, niż rzeczywiście jesteśmy oraz nieprzepartej chęci „prześwietlania” innych i poznania o nich całej prawdy.”

Tessa
biletyna.pl