Seks dla opornych
Realizacja
Opis Spektaklu

Autor:
Michele Riml

Tytuł oryginalny:
Sexy Laundry

Tłumaczenie:
Hanna Szczerkowska

Reżyseria:
Dominik Nowak

Opracowanie muzyczne:
Cezary Reinert

Obsada:
Krzysztof Kluzik,
Hanna Piotrowska

Bilety

Normalny: 55 zł
Ulgowy: 50 zł
Grupowy: 45 zł

Bijąca na całym świecie rekordy popularności komedia z nutką pikantnego humoru i głębszym morałem w tle. Małżeństwo z trzydziestoletnim „stażem” wyrusza do luksusowego hotelu w podróż mającą uratować ich związek. Uzbrojeni w podręcznik „Seks dla opornych” poszukują remedium na nudę w sypialni. Czy weekend we dwoje z dala od codzienności i tytułowy poradnik wystarczą do rozbudzenia wielkich namiętności? Czy namiętny seks po tylu latach jest jeszcze możliwy? I, co ważniejsze, czy jest im jeszcze potrzebny? A może ten wyjazd zakończy się rozwodem?

 

YouTube video

Premiera 10.02.2018 r. | Czas trwania spektaklu 1 godz. 10 min.

 

Recenzje

„Choć humoru, głównie sytuacyjnego, w tej adaptacji jest sporo, „Seks dla opornych” to jednak przede wszystkim przedstawienie obyczajowe. Bo jeśli śmiejemy się, to głównie z samych siebie. Siłą tego tekstu jest bowiem fakt, że osadzony jest bardzo blisko życia przeciętnego widza. Jest lustrem, w którym można popatrzeć na siebie, i zobaczyć, że będąc małostkowymi, często jesteśmy też groteskowymi.

„Seks dla opornych” w związku z tym jest spektaklem bardzo aktorskim. Od Hanny Piotrowskiej i Krzysztofa Kluzika wymaga więc ogromnej precyzji i dyscypliny. Gdy to się udaje, publiczność dostaje mądrą opowieść o tym, jak dbać o partnerkę/partnera, jak ze sobą rozmawiać, a nie tylko do siebie mówić, i jak ważne jest, by się słuchać, a nie tylko słyszeć. Wszystko to podane jest bez nadmiernego dydaktyzmu. Jest za to miejsce na wzruszenie.” 

Daniel Klusek
dziennikteatralny.pl

Recenzje

„Sztuka bardzo mi się podobała, szczerze polecam. Czekam z niecierpliwością na kolejne spektakle.”

Magda
kultura.trojmiasto.pl

Recenzje

„Relaks, rozrywka i samo życie. :)”

Aneta
kubilecik.pl

Recenzje

„Komedia komedią (śmiechu nie brakowało), ale daje do myślenia i to we wzruszeniu – pomimo mojej męskiej płci. Tak na marginesie, w przyszłym roku obchodzę właśnie 25-lecie pożycia małżeńskiego i faktycznie – spektakl z życia wzięty.”

sold12
biletyna.pl