Pomoc domowa
Realizacja
Opis Spektaklu

Tytuł oryginalny:
La Bonne Anna

Autor:
Marc Camoletti

Reżyseria:
Albert Osik

Scenografia:
Barbara Guzik

Tłumaczenie:
Bartosz Wierzbięta

Obsada:
Magdalena Płaneta,
Magdalena Lamża,
Monika Janik-Hussakowska,
Igor Chmielnik,
Wojciech Marcinkowski

Zdjęcia:
Piotr Stępień

Bilety

Normalny: 55 zł
Ulgowy: 50 zł
Grupowy: 45 zł

 

„Pomoc domowa” Marca Camolettiego to swobodna kontynuacja kultowego spektaklu „Boeing Boeing” tego samego autora. Tym razem, doświadczona w męsko-damskich przygodach rubaszna pokojówka, musi zmierzyć się w nowym miejscu pracy z kolejnymi wyzwaniami. Nadia to prawdziwy agent w spódnicy, który wszystko wie, wszystko widzi i wszystko ma pod kontrolą. Czy u nowych pracodawców uda jej się rozplątać sercowe kłopoty swoich gospodarzy? Może okazać się to niezwykle trudne, bo… każde z nich potajemnie rozpoczyna namiętny romans. Misją Nadii jest utrzymać w sekrecie ich gorące przygody – misją o tyle trudną do wykonania, że wszystko dzieje się w mieszkaniu spokojnego i zgodnego na pozór małżeństwa. Ale nic nie jest niemożliwe dla zaprawionej w bojach pomocy domowej! Znakomita adaptacja Bartosza Wierzbięty i reżyseria, uwielbianego w Słupsku, Alberta Osika to gwarancja świetnej zabawy!

 

YouTube video

Premiera: 6 kwietnia 2019 r. Czas trwania spektaklu: 2 godz. 10 minut z przerwą.

Recenzje

„Spektakl to ogromna dawka śmiechu, który wywołują przezabawne sytuacje, ale przede wszystkim dialogi podszyte często podtekstem seksualnym. To, że słupszczanie lubią się śmiać, udowodnili podczas premiery, kiedy wielokrotnie słychać było gromki śmiech pochodzący z widowni.” „Premiera w Nowym Teatrze. „Pomoc domowa”, jakiej można pozazdrościć”

Magdalena Olechnowicz
gp24.pl

Recenzje

„Super spektakl! Świetna gra aktorów. Doskonały relaks . Trafny wybór na listopadowy wieczór żeby poprawić sobie samopoczucie.”

000
biletyna.pl

Recenzje

„REWELACJA !!!! Naprawdę, jeszcze NIGDY, PRZENIGDY nie bawiłam się tak wyśmienicie na żadnym ze spektakli, jakie miałam okazję widzieć. Mistrzowskie zagranie :)”

Joan.
biletyna.pl