WOŚP Słupsk – CD Piosenki z musicalu „Alicja w Krainie Czarów” + autografy

Na aukcję trafia płyta CD z autografami twórców musicalu „ALICJA W KRAINIE CZARÓW” według libretta i w reżyserii Wojciecha Kościelniaka.

Spektakl miał premierę 19 marca 2023 roku w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku

„Słupska „Alicja” to spektakl małej sceny, ale wielkiej klasy.” – tak o spektaklu napisała Katarzyna Fryc w Gazecie Wyborczej.

Przedstawienie Nowego Teatru jest musicalową adaptacją znanego tekstu Lewisa Carolla. Widowisko traktuje o dojrzewaniu, poszukiwaniu swojego miejsca w świecie dorosłych, marzeniach i wyobraźni.

Spektakl stał się wydarzeniem roku pomorskiego teatru. Znalazł się w rankingu „Najlepszy, najlepsza, najlepsi w sezonie 2022/2023” miesięcznika TEATR (w kategoriach „Najciekawszy debiut” oraz „Najlepsze przedstawienie muzyczne”) oraz w podsumowaniu najważniejszych pomorskich wydarzeń teatralnych 2023 roku według Gazety Wyborczej. Spektakl dla słupskiego środowiska był jednym z najważniejszych i najgłośniejszych wydarzeń artystycznych ostatnich lat.

https://allegro.pl/oferta/wosp-slupsk-cd-piosenki-z-musicalu-alicja-w-krainie-czarow-autografy-15068542830?fbclid=IwAR3uZojCtCZXuTnUAOyhd-iCLw0vGMxM9JHR04dAEg4-4k-fShxIzyqp16w