Lato z Dobrą Energią

Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku we współpracy z Engie EC Słupsk Sp. z o.o. oraz Urzędem Miasta Słupska jak co roku pragnie zaprosić Państwa do wspólnej zabawy. Przez cały sierpień 2023 roku będziemy grać specjalnie dla Was najbardziej popularne i rozrywkowe tytuły z naszego repertuaru na plenerowej scenie ustawionej w podwórku naszego teatru. Pokażemy wyprodukowany przez nas we współpracy z Grupą Rafała Kmity muzyczny spektakl „Wszyscyśmy z jednego szynela” oraz cieszącą się rekordową popularnością komedię muzyczną „Nasz mały PRL” – w wersji plenerowej przygotowanej specjalnie na tę okazję.

Będzie lekko, muzycznie i zabawnie – jak na wakacje przystało! Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny DLA POSIADACZY SŁUPSKIEJ KARTY MIESZKAŃCA (lub na podstawie pierwszej strony PIT poświadczającej rozliczanie podatku w mieście Słupsk) – należy pobrać bezpłatne wejściówki w kasie teatru (ich dystrybucję zaczynamy 25 lipca). Zależy nam na stworzeniu niezobowiązującej atmosfery, w której Widzowie Nowego Teatru będą mogli z przymrużeniem oka, na leżakach obcować z sztuką teatralną. „Lato z dobrą energią” to impreza, która udowadnia, że słupski teatr i Engie EC Słupsk potrafią rozgrzewać mieszkańców Słupska również w wakacje! W tym roku dodatkowo impreza zostanie wzbogacona o panel edukacyjny poświęcony profilaktyce przeciwalkoholowej. Razem z Urzędem Miasta pokazujemy, że w weekendowe letnie wieczory warto „łyknąć” odrobinę kultury z Nowym Teatrem oczywiście!

Zadanie jest współfinansowane ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień realizowanego przez Urząd Miasta Słupska.
Współorganizatorem „Lata z dobrą energią” jest Engie EC Słupsk Sp. z o.o.
Partnerami projektu są: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku, Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku, Miejska Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Komenda Miejska Policji w Słupsku.