Konkurs plastyczny „No to miodzio”!
Dzięki wsparciu Fundacji Orlen na dachu naszego teatru na dwa miesiące zamieszkały pszczoły. Co będą robiły w tym czasie? Jakie miejsca odwiedzą? Czy okażą się pożyteczne w centrum miasta?
Przygotuj pracę plastyczną odpowiadającą na te pytania i wygraj atrakcyjne „pszczele” nagrody!
 
Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 5 – 12 lat. Technika i format downy. Prace wraz z podpisanymi przez opiekuna prawnego zgodami (do pobrania tutaj zał. nr 1, zał. nr 2) należy dostarczyć do siedziby teatru ( Dział Promocji, 2 piętro) lub mailowo na grafik@nowyteatr.pl do dnia 31 maja. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 4 czerwca. Zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród 23 czerwca o 14:30.
Wyniki zostaną zamieszczone na naszej stronie internetowej www.nowyteatr.pl w aktualnościach oraz w poście na naszym funpage’u na Facebooku @NowyTeatr
 
Więcej informacji pod numerem telefonu 59 846 70 05 lub mailem promocja@nowyteatr.pl.


Projekt „Słodkie dramaty – pszczoły na dachu słupskiego teatru” jest realizowany w ramach programu „Moje miejsce na ziemi” organizowanego przez Fundację Orlen.
W ramach przedsięwzięcia na dachu nowej siedziby instytucji w 5 ulach na 2 miesiące zamieszkały pszczoły, ich życie na bieżąco będzie transmitowane w Internecie.

Autorka ilustracji konkursu plastycznego: Alicja Pytlak, uczennica III klasy z Zespołu Szkół Technicznych w Słupsku.