Koncert Charytatywny: Mówimy Nie!

Koncert odbędzie się w sobotę 23 kwietnia o godz. 19.00 w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku, ul. Lutosławskiego 1.


Podczas Koncertu zbierane będą pieniądze na pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy, którzy uciekli przed bestialstwem rosyjskich wojsk i schronili się w naszym mieście. Pomoc będzie koordynowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku.

Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci wydarzeniami za naszą wschodnią granicą. Żyjemy w XXI wieku i nie zgadzamy się na przemoc i łamanie elementarnych praw człowieka.
Mówimy „Nie” tego rodzaju postawom i działaniom. Pomóżmy naszym wschodnim sąsiadom odzyskać godność i poczucie bezpieczeństwa. Dlatego zapraszamy wszystkich, których serca są poruszone, do wsparcia finansowego i moralnego Obywateli Ukrainy w Słupsku poprzez wzięcie udziału w wyjątkowym projekcie społeczno-artystycznym.
Ten program, wyreżyserowany i prowadzony przez aktorkę Annę Samusionek, uświetni obecność znakomitych wokalistów z różnych stron naszego kraju i zagranicy.

Wystąpią: Beata Bednarz, Marta Słociak-Wiszniewska, Piotr Płuska, Bartłomiej Sarna i Chór ZNP Academia Musica. Zaprezentują utwory z palety różnych gatunków muzycznych: gospel, musical, opera. Koncert Charytatywny „Mówimy- Nie” został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Słupska przez Panią Krystynę Danilecką-Wojewódzką, która w piśmie skierowanym do organizatora napisała: Wszelkie działania ukierunkowane na pomoc osobom potrzebującym, szczególnie ofiarom agresji wojennej są mi szczególnie bliskie i warte najwyższych słów uznania. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że zarówno Obywatelki i Obywatele Ukrainy, którzy zostali w domach, jak i ci, którzy uciekli (…) potrzebują naszej pomocy- zarówno w wymiarze mentalnym jak i materialnym.
Program organizuje Fundacja Blisko Serca (Oddział Pomorski Filia w Słupsku) we współpracy z Nowym Teatrem im. Witkacego w Słupsku i przy finansowym wsparciu firm: PRIME Nieruchomości, Agola Media, Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej i Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego.


Wstęp na koncert jest bezpłatny. Bilety do odbioru w Kasie biletowej Nowego Teatru.

…Dopóki człowiek czuje cudzy ból jest człowiekiem. (autor nieznany)


Wpłaty na konto:
Fundacja ChSCh O/Pomorski
Bank BNPPL 81 2030 0045 1110 0000 0271 7460
Tytuł wpłaty: Pomoc Uchodźcom z Ukrainy Słupsk

Więcej informacji: www.slupsk.bliskoserca.pl, www.slupsk.pl
Kontakt do organizatora: slupsk@bliskoserca.pl Tel. +48 791 349 494