aktualności

Konkurs plastyczny „Ze szkicownikiem Hrabiego Horeszki”. Zapraszamy do udziału!

Z okazji październikowej premiery spektaklu „Pan Tadeusz”, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku zapraszamy uczniów do udziału w konkursie plastycznym, zatytułowanym „Ze szkicownika Hrabiego Horeszki”. Konkurs rozpoczyna się 7 września i potrwa do 21 września. Skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz średnich. Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie pracy plastycznej inspirowanej epopeją narodową ,, Pan Tadeusz” Adama Mickiewicza. Format pracy oraz technika jej wykonania jest dowolna.
Laureatów konkursu poznamy 25 września. Wyniki ogłoszone zostaną na stronie Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku. Nagrody wręczone zostaną 7 października po zakończeniu spektaklu „Pan Tadeusz”.
Nagrody przyznane zostaną w dwóch kategoriach: szkół podstawowych oraz ponadgimnazjalnych. Dodatkowym wyróżnieniem dla najciekawszych prac będzie ich wystawa na ul. Wojska Polskiego w Słupsku.
Prace dostarczyć należy bezpośrednio do kasy teatru, która mieści się przy ul. Jana Pawła II 3, czynna jest od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00-16.00, w piątki od 10.00 do 18.00. Wysyłać je można także za pośrednictwem poczty na adres Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku, ul. Lutosławskiego 1, 76-200 Słupsk, z dopiskiem „Konkurs plastyczny”. Więcej szczegółów znaleźć można w regulaminie konkursu.

REGULAMIN KONKURSU

OŚWIADCZENIE O PRAWACH AUTORSKICH

ZGODA OPIEKUNÓW

Zgoda RODO


14:02, 7 września 2018