aktualności

Bilet podarunkowy


Koszt biletu jest taki sam jak zwykłego biletu na nasze spektakle, bilet ma ozdobną formę, informacja o cenie biletu znajduje się na paragonie – na samym bilecie takiej informacji nie ma, bilet jest „otwarty” – osoba obdarowana takim biletem może sama wybierać sztukę z naszego repertuaru, może też pójść na wskazany przy zakupie spektakl, teatr może również wysłać taki bilet pod wskazany adres. Ale przede wszystkim jest to praktyczny, zgrabny i kulturalny upominek na każdą okazję! Więcej informacji o Bilecie Podarunkowym w kasie teatru, na naszej stronie internetowej lub pod numerem telefonu 59 846 70 13.

Regulamin Biletu Podarunkowego do Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku
1. Oferta obejmuje zakup biletu podarunkowego uprawniającego do wejścia na dowolny spektakl z repertuaru Teatru.
2. Bilet podarunkowy obowiązuje na wszystkie spektakle w siedzibie Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku z wyjątkiem spektakli premierowych, okazjonalnych i gościnnych.
3. Aby wykorzystać wykupiony bilet podarunkowy należy telefonicznie lub osobiście w kasie Teatru, zarezerwować miejsca na wybrane przedstawienie (pod warunkiem dostępności miejsc na widowni) – Kasa Teatru tel. 59 846 70 13.
4. Wykupiony bilet podarunkowy nie podlega zwrotowi.
5. Osoba posiadająca bilet podarunkowy może go zrealizować w przeciągu 6 miesięcy od daty zakupu.
6. Bony niewykorzystane nie podlegają zwrotowi.
Bony podarunkowe można zakupić w Kasie Biletowej za gotówkę.


11:00, 12 października 2017